Včielka Avanti Api Vám ponúka prepravu na rôzne podujatia, veľtrhy, výlety a dovolenky. Prepraví Vás podľa individuálneho priania do Vami zvolenej destinácie vo vami zvolenom čase. Nezáleží, či vybrané mesto leží na hlavných trasách, naša včielka si pre Vás priletí kamkoľvek a nájde tú najrýchlejšiu trasu. Včielka Avanti Api pre Vás vždy znamená vysokú mieru flexibility, individuality a vysokého štandardu prepravy za príjemnú cenu.

Medzi naše aktivity v oblasti cestovania za poznaním patrí napríklad preprava osôb na známa európska výstaviska BVV Brno, výstaviska Praha Holešovice, medzinárodné výstavisko vo Viedni a Salzburgu alebo doprava na výstavisko Incheba v Bratislave. Na týchto výstaviskách máte možnosť vidieť mnoho zaujímavých expozícií a nadviazať cenné kontakty s novými ľuďmi. Všetky tieto výstaviska a veľtrhy obsluhujú naše 7-miestne automobily Mercedes-Benz VITO a R-class, ktoré Vás prepravia aj zo vzdialených miest podľa Vašej požiadavky.

Ak potrebujete oddych, relaxáciu alebo zábavu, máte možnosť víkendového alebo týždenného pobytu na chorvátskom ostrove Pag. Ostrov Pag je piaty najväčší ostrov Jadranu a poskytuje svojim návštevníkom krásne čisté more a tiché prostredie, je ako stvorený k rodinnému odpočinku ako aj k zábave. Jedná sa o jedno z mála miest na Jadrane, kde nájdete ako kamenné pláže, tak aj krásne piesočné pláže, ktoré sú vhodné aj pre malé deti. Fakt, že ostrov nie je len oáza ticha a pokoja, potvrdzuje obzvlášť mládežou vyhľadávaná pláž Zrće, ktorá je presláveným centrum zábavy, ako sú plážové párty, módne prezentácie a športové súťaže. Pre tých, ktorí chcú žiť aktívne nielen v noci ale aj cez deň ponúka vodné športy ako wakeboarding, vodné lyže alebo možnosť jazdy na vodnom skútri. Apartmány sa nachádzajú v lukratívnej časti ostrova priamo na pláži v bezprostrednej blízkosti mora s nezabudnuteľným výhľadom. Apartmány sú nadštandardne vybavené a v ich blízkosti sú známe reštaurácie, obchody a športovo-oddychové centra.

V rámci cestovania ponúkame tiež cesty za kultúrou v Českej republike alebo v Európe. Pod pojmom kultúra myslíme rôzne koncerty, festivaly, spoločenské podujatia, návštevy hradov a zámkov, poznávanie ľudí so spoločnými záujmami až po poznávaní iných kultúr v Európe. Nie ste viazaní na cestovné kancelárie ani sprievodcov – Vaša cesta je nezávislá! Sami si zvolíte miesto kedy a kam chcete cestovať, s kým chcete cestovať a ako dlho chcete zostať. Nech si zvolíte naše pohodlné viacmiestne automobily alebo rýchle lietadlá, vždy Vás dopravíme podľa Vášho želania, komfortne a to za najlepšie ceny.

Preprava rodín na dovolenku
Preprava osôb na výstavy
Výlety loďou po mori
Vyhliadkové lety